Pathfinder Adventures

Masa Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 943 MB
  • Sürüm 4.0.3 ve üzeri
  • Dil Türkçe
  • Geliştirici Asmodee Digital
Paizo Inc'in Pathfinder macera kart oyununun dijital uyarlaması Pathfinder Adventures, dünyanın en çok satan Pathfinder Roleplaying oyunudur

Paizo Inc'in Pathfinder macera kart oyununun dijital uyarlaması Pathfinder Adventures, dünyanın en çok satan Pathfinder Roleplaying oyunudur

Pathfinder Adventures oyununda oyuncuların kooperatif olarak canavarlarla kötü adamlarla savaştığı tamamen yeni bir kart oyunu türüne dönüştürüyor ve yeni yetenekler, eşyalar, silahlar ve müttefikler ve dahası oyunda yer alıyor. 

Rol oyuncular, oyunun karakter gelişimini çok tanıdık bulacaklardır. Karakterler, savaşçı, sihirbaz ve haydut gibi sınıflara, aynı zamanda gücü, beceriyi, zekayı vb. tanımlayan sayılara sahiptir. Zorlukları keşfederken ve aşarken yeni öğeler, müttefikler, büyüler ve silahlar edinerek karakterinizi geliştireceksiniz; zamanla, karakterinizi kendi kişisel vizyonunuza daha iyi uyacak şekilde güverte özelleştirebileceksiniz.

Oyun yalnız oynanabilir veya yerleşik geçiş ve oynatma işlevini kullanan diğer maceraperestlerle birlikte oynanabilir. Pathfinder Adventures Android mobil cihazııza indirmek ve oynamak için ücretsiz, ancak, bazı oyun öğeleri gerçek para karşılığında satın alınabilir. Bu özelliği kullanmak istemiyorsanız lütfen cihazınızın ayarlarından uygulama içi satın alma işlemlerini devre dışı bırakın. Oyun sırasında para kazanmak için bir ağ bağlantısı gereklidir.

 

Pathfinder Adventures indir